CMD11-21SRC/TR8 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CMD11-21SRC/TR8
  • Производитель
    CML INNOVATIVE TECHNOLOGIES
  • Описание
    CML INNOVATIVE TECHNOLOGIES CMD11-21SRC/TR8 Color: Red Current - Test: 20mA Height: 1.50mm ID_COMPONENTS: 3266534 Led Size: 3 mm x 1.5 mm Lens Style/size: Round, 1.1mm Lens Type: Clear Luminous Flux @ Current - Test: - Millicandela Rating: 51mcd Mounting Style: SMD/SMT Mounting Type: Surface Mount Package / Case: 1206 (3216 Metric) Resistance Tolerance: - Series: - Size / Dimension: 3.00mm L x 1.50mm W Viewing Angle: 20?° Voltage - Forward (vf) Typ: 1.7V Wavelength - Peak: 660nm Other Names: CMD11-21SRC, L62011TR